KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 13475403
nr 1347 5403
Björn Öhlander
(f. 1938), Sverige
Väggskulptur, "Skåpnad". Signerad, numrerad 125/150. Längd: 17. Djup: 8 cm, höjd: 28 cm
Björn Öhlander, svensk konstnär född 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:36:59
14/9 16:24:38